قیمت و خرید پیپ فالکون Falcon اصل

مشاهده قیمت و خرید پیپ فالکون Falcon اصل

پیپ فالکون در سال 1936 توسط مهندس آمریکایی Kenly Bugg اختراع شد. تا سال 1954، 6 میلیون لوله فالکون در ایالات متحده فروخته شد، در سال 1961 تولید آن در انگلستان آغاز شد، جایی که هنوز هم تولید می شود.

قیمت پیپ فالکون

همانطور که ذکر شد ، فالکون یک برند پیپ است که در سال 1936 توسط مهندس آمریکایی کنلی باگ ایجاد شد. امروزه لوله های فالکون در انگلستان ساخته می شوند و جزو پرفروش ترین پیپ های دنیا هستند. آنها به ویژه به دلیل سبک اصلی خود که ترکیبی از سنت (کاسه ای ساخته شده از برایر) و مدرنیته (یک دسته آلومینیومی) است، مورد استقبال قرار می گیرند.

فروش پیپ فالکون

پیپ های فالکون که ابتداعا در ایالات متحده اختراع شد، طراحی عجیبی دارند. آنها یک ساقه آلومینیومی را با یک کاسه برایر قابل جابجایی ترکیب می‌کنند که با سایر آتشگاه های دیگر برند فالکون قابل تعویض است و سفارشی کردن پیپ فالکون شما را بسیار آسان می‌کند!

خرید پیپ فالکون

پیپ فالکون دارای یک دسته فلزی است که کاسه های بریری قابل جابجایی روی آن پیچ می شوند. فالکون به دلیل ساختار فلزی خود دود بسیار خنک و خشکی می دهد. هنگامی که دود می شود دود از طریق سوراخی در کف کاسه به داخل بخش فلزی زیرین که رطوبت جمع می شود کشیده می شود و دود را خشک می کند. 

کمتر
Product added to wishlist
Product added to compare.