فهرست محصولات توسط برند Acqua di Parma

مشاهده قیمت و خرید عطر و ادکلن آکوا دی پارما

بررسی ، مشاهده قیمت و خرید عطر و ادکلن برند آکوا دی پارما (Acqua di Parma)

آکوا دی پارما، نمادی از ظرافت و موقعیت‌شناسی ایتالیایی است که تجمل فروتنانه را با محصولات سبک زندگی و عطرهای زیبایش تجسم می‌بخشد.

هویت آکوا دی پارما

ماجرا از سال 1916 یعنی زمانی شروع شد که بارون کارلو مگنانی، به مراکز ظهور فرهنگ - پاریس، لندن و نیویورک- سفر کرد و در این زمان تصمیم به خلق رایحه‌ای گرفت که سرنوشتش برخورداری از موفقیتی جاودان بود: این عطر Colonia نام داشت، عطری تازه و مدرن که نشان‌دهنده‌ي ظاهر و سبک نجیب‌زاده‌های ایتالیایی است.

Colonia در دهه‌ی 1950 به موفقيتی بين‌المللي دست يافت، چرا که در این زمان بازيگران هاليوودي به دعوت استادان بزرگ سينماي ايتاليا به اين کشور آمدند و رایحه‌هاي صميمي و ناب این عطر را در خياطی‌هاي قدیمی لباس‌های سفارشی كشف كردند. آکوا دی پارما در حال حاضر به لطف تولید مجموعه‌ای از شاهکارهای واقعی هنرهای دستی سنتی ایتالیا، بازیگری اصلی در بازار محصولات لوکس است.

«آکوا دی پارما کاربردی بسیار فراتر از یک برند عطر و ادکلن صرف دارد و در پیچیده‌ترین شکل خود نوعی شیوه‌ی زندگی است. رازهای {فرمولاسیون} آن همواره در حال پیشرفت به سوی آینده است و در عین حال دی‌ان‌ای خود را دست‌نخورده حفظ کرده است. " ما به شدت به میراث، تاریخ و ارزش‌ها‌مان افتخار می‌کنیم اما هرگز از توجه به آینده غافل نمی‌شویم. ما به سبک -سبک ایتالیایی- جان می‌بخشیم»."

لورا بوردز، رئیس و مدیر اجرایی آکوا دی پارما

تمامی محصولات آکوا دی پارما در ایتالیا و به دست استادکاران سنتی و فقط با استفاده از باکیفیت‌ترین مواد ساخته شده و از طریق فروشگاه‌های خودمان و شبکه‌ی شرکای خرده‌فروش منتخب به فروش می‌رسد.

در اینجا، باستانی‌ترین سنت‌های استادکاری، از طریق جزئیاتی ظریف مانند انتخاب مواد، ساخت دقیق و پرداخت دستی، درون مدرنیته حک شده‌اند.

آکوا دی پارما به عنوان نوعی برند اعتقادات کاملاً واضحی دارد. سادگی ویژگی ضروری ظرافت و به ویژه ظرافت ایتالیایی است. چیزهایی که به آرامی و با دست ساخته می‌شوند روحی را درون خود پرورش می‌دهند و عدم کمال تنها فرم حقیقی کمال است.

مهمتر از همه، آکوا دی پارما سادگی، صداقت و سخاوت را گرامی می‌دارد.

خاص بودن به سبک پارما

 به زودی مردان با فرهنگ، و زنان شیک در آکوا دی پارما تجلی حس   لوکس،خاص بودن و اصالت را یافتند که خودنمایی نمی کند و میراث یک برند را به نمایش می گذارد که از تجربه استادان و صنعتگران ایتالیایی سرچشمه گرفته است.

محصولات آکوآ دی پارما

عطر، شمع، لباس حمام و لوازم جانبی چرمی در دسته تولیدات این برند است و تمام محصولات آن منحصراً در ایتالیا ساخته شده و در 43 کشور جهان  توزیع می شود.

آکوآ دی پارما در دنیای عطر و ادکلن

آکوآ دی پارما تا سال 2022 دارای 82 عطر زنانه و مردانه است که اولین نسخه آن در سال 1916  و جدیدترین آن محصول 2022 است و در این راه عطارانی چون برتراند دوشوفور، ژان کلود النا، فرانسوا دماشی، میشل آلمیراک، فرانسیس کارون، فرانسیس کورکجیان، آنتوان مزوندیو، آلبرتو موریلاس و ملانی کارستیا با این مجموعه همکاری کرده اند.


منبع 1 | منبع 2

Less
Product added to wishlist
Product added to compare.