مشاهده قیمت و خرید عطر و ادکلن آتکینسونز

بررسی قیمت و خرید عطر و ادکلن برند آتکینسونز (Atkinsons)

تاریخچه برند اتکینسونز

اتکینسونز در سال 1799 توسط جیمز اتکینسونز در لندن  بنیان نهاده شد و کمی بعد برادر وی، ادوارد اتکینسون نیز در این راه به او ملحق شد.

جیمز برای تحقق رویاهایش بار سفر بست  و  با دستور العمل های دقیقی از لوازم بهداشتی و عطرهایی که ساخته بود از کامبرلند در شمال انگلستان راهی لندن شد و در نهایت در سال 1832 در دادگاه سنت جیمز به عنوان یک عطرساز منصوب شد.

در ابتدای امر موفق ترین محصول اتکینسونز یک پماد موی ساخته شده از روغن خرس بود و بارها بسیاری بر این نکته اشاره کرده بودند که عمده دلیل موفقیت و شناخته شدن اتکینسون فرآوری محصولات با استفاده از روغن خرس است و همین رمز ماندگاری این برند حتی تا بعد از جنگ جهانی اول بود.

همزمان با کسب موفقیت های پی در پی و ساخت ساختمان اتکینسونز در لندن افرادی چون :لرد چهارم، دریاسالار لرد نلسون، دوک ولینگتون و تزار روسیه در میان مشتریان منتخب بودند.

اتکینسونز که مدت ها درخاموشی و غیبت به سر برده بود در نهایت تحت مالیکت  هلدینگ پرفیوم در آمد و در سال 2013 مجددا احیا شد.

عطر و ادکلن اتکینسونز 

اتکینسونز که از برندهای قدیمی و مطرح جهانی است 65  عطر را از سال 1799  تا سال 2020 به صنعت عطرسازی و مردم ارائه کرده است.

از جمله عطارانی که با اتکینسون همکاری داشته اند میتوان به : James Atkinsons, Jean Claude Delville, Fabrice Pellegrin, Julie Pluchet, Violaine Collas, Christine Nagel, Amandine Clerc-Marie, Francis Deleamont, Maurice Roucel, Evelyne Boulanger, Soizic Beaucourt, Benoist Lapouza, Philippine Courtière and Pierre-Constantin Guéros. اشاره کرد.

جدید ترین کلکسیون عرضه شده عطر و ادکلن اتکینسونز  به بازار تا سال 2022 عود کالکشن "است که عطر مردانه " عود سیو د کینگ " و عطر زنانه " عود سیو د کویین " از اولین و برجسته ترین عطرهای این  کلکسیون هستند.

از دیگر کلکسیون های موفق کمپانی اتکینسونز (Atkinsons) The Contemporary Collection است که عطرهایی مانند ، پیریتش گرند ریزرو و مینت اند تونیک و جزمین این تنجرین در آن جای دارد که عطرهایی خنک و مناسب فصل های گرم سال هستند .اما شاید بتوان گفت معروف ترین کلکسیون برند اتکینسونز، The Emblematic Collection می باشد که عطرهایی مانند ۲۴ اولد بوند استریت،‌ ۴۱ بارلینگتون آرکید، گلد فیر این میفر در آن قرار گرفته اند.

برچسبهای مرتبط:

قیمت عطر آتکینسونز | قیمت ادکلن آتکینسونز | محصولات آتکینسونز | خرید عطر آتکینسونز | فروش عطر آتکینسونز | فروش ادکلن آتکینسونز

منبع 1 | منبع 2

کمتر
Product added to wishlist
Product added to compare.